0
Twój koszyk jest pusty.

AUTO DETAILING


AUTO DETAILING to doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego zarówno od strony wnętrza, lakieru i elementów takich jak lampy, koła, listwy, gumy i uszczelki. Usługę taką przeprowadza się zarówno na:
- autach nowych czyli zabezpieczenie i konserwacja wszystkich elementów oraz długotrwała ochrona lakieru
- autach używanych dodatkowo wykonywana jest korekta powłoki lakierniczej.
Detailing utożsamiany jest i mylony z "polerką lakieru", które proponują zwykłe myjnie i zakłady lakiernicze. Usługi detailingowe to przede wszystkim proces renowacji.
W pierwszej kolejności dokładne umycie samochodu, oczyszczenie lakieru z nalotów, smoły, owadów itp. Następnie oczyszcza się go za pomocą specjalnej glinki, która wyciąga z porów lakieru brud niewidoczny dla oka i pomaga usunąć nalot, który pozostaje na aucie mimo dokładnego mycia.
Gdy lakier jest już oczyszczony mierzy się grubość powłoki, ewentualnie można uzupełnić odpryski lub ubytki. Gdy już wiemy w jakiej kondycji jest lakier przystępujemy do korekty. Jest to czasochłonny i wieloetapowy proces wymagający ogromnego wyczucia i przede wszystkim doświadczenia. Do korekty używa się kilku past począwszy od mocno ściernej po wygładzającą na końcu, a po drodze kilka razy zmienimy pady polerskie z twardych na miękkie. Korekcie można poddać również reflektory i lampy tylne plastikowe.

Idealnie czystą powierzchnię lakieru należy odpowiednio zabezpieczyć.
Stosuje się wstępnie cleanery, po czym wosk i powłoki ceramiczne.
Gdy mamy już przygotowany lakier przechodzimy do zabezpieczenia wszystkich pozostałych elementów karoserii, czyli listew, uszczelek, elementów chromowanych, kół.
Kolejny etap to wnętrze. Po dokładnym oczyszczeniu zabezpiecza się wszystkie powierzchnie tzw. dressingami czyli odżywkami chroniącymi materiały przed promieniami UV i dającymi ładne efekty wizualne od modnych i stylowych matów poprzez satynę kończąc na połysku. Wykonywane jest również pranie tapicerki i zabezpieczanie jej przy użyciu odpowiednich impregnatów do tkanin lub skóry, które zapobiegają wchłanianiu brudu i wody.
Warto więc przeprowadzić usługę AUTO DETAILINGU w autach nowych (zabezpieczenie) jak i używanych (renowacja).

 

Do każdego zabiegu stosujemy profesjonalne preparaty.

 

Zakres czynności jest indywidualnie ustalany z klientem.

 

Jeżeli chcesz zobaczyć efekt naszych usług zapraszamy na BEZPŁATNY pokaz!